Kompensacja mocy biernej

  • kmb@kmb.fm
  • Telefon: 42 235 33 90
  • Pomoc techniczna: 500 507 507
analiza faktur za darmo

O nas

Dostarczamy najlepsze rozwiązania w zakresie  optymalizacji  kosztów dystrybucji energii elektrycznej. Specjalizujemy się w doborze i montażu układów kompensacji mocy biernej. Wykonujemy pomiary parametrów sieci. Montujemy najwyższej jakości baterie kondensatorów. Serwisujemy. Doradzamy.

 

Nasz zespół:

 

obsługa klienta
Dorota Goworek
Dorota Goworek
Zawsze do dyspozycji klientów, dostępna telefonicznie i mailowo w biurze firmy.
Dba o to by wszystkie zlecenia zostały zrealizowane na czas i o stronę formalną (przyjmowanie zleceń i zamówień). To ona odbiera naszą firmową pocztę i udziela informacji na każdym etapie prac. Miła i pomocna, troszczy się o zadowolenie klienta.
pomiary
Marek Osendowski
Marek Osendowski
Przeprowadza pomiary parametrów obciążenia sieci u klienta, na tej podstawie przygotowuje audyt i dobiera najkorzystniejsze urządzenie do kompensacji mocy biernej. Najbardziej ceni sobie wysoką jakość usług i dobry kontakt z klientem. Jasno wyjaśni najbardziej skomplikowane zagadnienia techniczne.
montaże
Dariusz Wierzchowiec
Dariusz Wierzchowiec
Szef zespołu montażystów, który wprowadza w życie zaproponowane rozwiązania. Zawsze obecny na miejscu, pilnuje by wszystko poszło zgodnie z planem i działało bez zarzutu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu znajdzie najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji. W wolnych chwilach zajmuje się… pracą, bo praca to jego pasja. Łatwiej spotkać go w terenie niż w biurze.
projekty
Tomasz Kozal
Tomasz Kozal
Posiada ogromną wiedzę w zakresie funkcjonowania układów kompensacji mocy biernej. Wykonuje projekty uwzględniając zarówno potrzeby inwestora jak i wymagania techniczne. Swoim doświadczeniem i wiedzą wspiera dział techniczny na każdym etapie realizacji zlecenia. Dba o kwestie formalno-prawne związane z prowadzonymi inwestycjami.
kierownik robót
Piotr Wojcieszek
Piotr Wojcieszek
Czuwa nad prawidłowością i jakością wykonywanych robót. Opracowuje harmonogram prac i koordynuje ich przebieg. Przeprowadza odbiory jakościowe.
Ta strona wykorzystuje pliki Cookie oraz podobne technologie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do tego typu plików w opcjach Twojej przeglądarki. [X]